Terminarz: Klasa okręgowa, grupa: kujawsko-pomorska I, V LIGA Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
9 sierpnia 2014
Sokół Radomin 1:1 Wisła Nowe 17:00
Czarni 1:1 Legia Chemża 17:00
Tor Laskowice 3:4 Pomorzanin Toruń 17:00
Piast 1:2 Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
Mustang Ostaszewo 0:2 Pomorzanin Serock 17:00
Strażak/Wda II Przechowo 3:0 Start Pruszcz 17:00
Gryf Sicienko 2:1 Chemik Bydgoszcz 17:00
Unia Wąbrzeźno 0:2 lks 18:00
16 sierpnia 2014
lks 1:1 Chemik Bydgoszcz 17:00
Start Pruszcz 1:1 Gryf Sicienko 17:00
Pomorzanin Serock 0:0 Strażak/Wda II Przechowo 17:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 2:1 Mustang Ostaszewo 17:00
Pomorzanin Toruń 4:1 Piast 17:00
Legia Chemża - Tor Laskowice 17:00
Wisła Nowe 4:1 Czarni 17:00
Unia Wąbrzeźno 3:1 Sokół Radomin 17:00
23 sierpnia 2014
Sokół Radomin 4:5 lks 11:00
Czarni 1:0 Unia Wąbrzeźno 11:00
Tor Laskowice 2:4 Wisła Nowe 11:00
Piast 3:1 Legia Chemża 11:00
Mustang Ostaszewo 1:5 Pomorzanin Toruń 11:00
Strażak/Wda II Przechowo 0:0 Drwęca Golub-Dobrzyń 11:00
Gryf Sicienko 2:3 Pomorzanin Serock 11:00
Chemik Bydgoszcz 3:0 Start Pruszcz 11:00
30 sierpnia 2014
lks 1:0 Start Pruszcz 17:00
Pomorzanin Serock 1:5 Chemik Bydgoszcz 17:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1:0 Gryf Sicienko 17:00
Pomorzanin Toruń 3:1 Strażak/Wda II Przechowo 17:00
Wisła Nowe 4:0 Piast 17:00
Unia Wąbrzeźno 3:1 Tor Laskowice 17:00
Sokół Radomin 3:6 Czarni 17:00
Legia Chemża 3:1 Mustang Ostaszewo 17:00
6 września 2014
Czarni 1:3 lks 17:00
Tor Laskowice 0:3 Sokół Radomin 17:00
Piast 1:1 Unia Wąbrzeźno 17:00
Mustang Ostaszewo 2:0 Wisła Nowe 17:00
Strażak/Wda II Przechowo 7:2 Legia Chemża 17:00
Gryf Sicienko - Pomorzanin Toruń 17:00
Chemik Bydgoszcz - Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
Start Pruszcz - Pomorzanin Serock 17:00
Zobacz terminarz z sezonu:

Poprzedni mecz

5. kolejka V liga
06.09.2014, 17:00
Nakło
Czarni 1:3 lks
Czarni lks

Następny mecz

Brak meczu
Tabela
lp. M Br Pkt
1. lks lks 5 +6 13
2. Pomorzanin Toruń Pomorzanin Toruń 4 +10 12
3. Wisła Nowe Wisła Nowe 5 +7 10
4. Drwęca Golub-Dobrzyń Drwęca Golub-Dobrzyń 4 +3 10
5. Strażak/Wda II Przechowo Strażak/Wda II Przechowo 5 +6 8
6. Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 4 +6 7
7. Unia Wąbrzeźno Unia Wąbrzeźno 5 +1 7
Najczęściej czytane
Brak aktualności
Sonda
Kto waszym zdaniem był najlepszym zawodnikem w naszej drużynie ?